4246 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
2041 Färglitografi
efter Maurice Utrillo, gårdsmotiv, motivet: 30 xz 40
Såld: 300 kr
Såldes den 7 april 2014 -
7345 Färglitografi
Signerad & numrerad, Maurice Utrillo, 218/970, 29x44
Såld: 500 kr
Såldes den 22 mars 2010
Föremål som liknar färglitografi Maurice Utrillo
- Träfflista
- alla
- Visa alla